Fasion


Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Fasion
Fasion
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Πρόσφατα Θέματα
» Yπάρχουν 6 τύποι επιδερμίδας με διαφορετικές ανάγκες
Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 9:34 am από Admin

» 3 πραγματικές λύσεις για την ακμή
Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 9:30 am από Admin

» Τα κατάλληλα συστατικά για λιπαρό δέρμα
Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; EmptyΚυρ Ιουν 10, 2012 9:17 am από Admin

» Πως να απολυμαίνετε τα καλλυντικά σας.
Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; EmptyΔευ Μάης 07, 2012 3:14 pm από Admin

» Για ενα μακιγιαζ που θα κρατησει
Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; EmptyΔευ Φεβ 27, 2012 8:26 am από Admin

» Αναζωογόνηση και τόνωση του δέρματος μετά τις διακοπές με AHA Peeling
Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 5:11 pm από Admin

» 18 τρόπους για να το χρησιμοποιήσετε το μολυβι η το αιλαινερ
Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 10:36 am από Admin

» Tips: Πως να παραμείνει το μολύβι ματιών στη θέση του!
Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 10:22 am από Admin

» 5 Τρόποι για να διατηρήσεις αναλλοίωτη τη σκιά σου όλη μέρα!
Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; EmptyΚυρ Φεβ 26, 2012 9:59 am από Admin

» Καλως ορισατε
Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; EmptyΣαβ Ιαν 02, 2010 1:20 pm από Admin

» Πώς να τακτοποιείς τα πάντα μέσα στην τσάντα σου
Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; EmptyΣαβ Δεκ 26, 2009 9:12 am από katia111

» ΦΤΟΥ ΓΚΑΝΤΕΜΙΑ! (Ο ΝΟΜΟΣ ΤΟΥ ΜΕΡΦΙ ΠΑΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ)
Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; EmptyΤρι Νοε 17, 2009 5:35 pm από katia111

» Χοροθεραπεία: Τέχνη στην Θεραπεία
Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; EmptyΔευ Σεπ 28, 2009 7:37 pm από katia111

» ΑΡΩΜΑΤΟΘΕΡΑΠΕΙΑ Σταγόνες ζωής και θεραπευτικής ενέργειας
Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; EmptyΔευ Σεπ 28, 2009 7:15 pm από katia111

» Το feng shui και η κρεβατοκάμαρα Πώς θα εξισορροπήσετε τη ζωή σας στο πιο «κρίσιμο» δωμάτιο του σπιτιού του Χρήστου Μπουλούτη Πριν από χιλιάδες χρόνια, οι Kινέζοι φιλόσοφοι συνειδητοποίησαν ότι ο αέρας (Feng) και το νερό (Shui)
Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; EmptyΔευ Σεπ 28, 2009 7:11 pm από katia111

» Πώς να δημιουργήσεις την κατάλληλη ατμόσφαιρα για να ετοιμαστείς
Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; EmptyΚυρ Αυγ 09, 2009 10:50 am από Admin

» Πως να αναπτυχθω στην oriflame
Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; EmptyΤρι Ιουλ 28, 2009 3:29 pm από Admin

» Φυσικα σουηδικα καλυντικα
Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; EmptyΤρι Ιουλ 28, 2009 3:25 pm από Admin

» Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου;
Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; EmptyΤετ Μάης 27, 2009 4:28 pm από fasion

» Απαλη επιδερμιδα
Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; EmptyΤρι Μάης 26, 2009 6:27 pm από Admin

Social bookmarking
Bookmark and share the address of elenh00 on your social bookmarking website
Δημόσια συζήτηση
Affiliates
free forum
Δημόσια συζήτηση

Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου;

Πήγαινε κάτω

Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; Empty Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου;

Δημοσίευση από fasion Τετ Μάης 27, 2009 4:28 pm

Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία . Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου;



Ναι είναι πιθανό αν το κραγιόν σας είναι ξηρό η κακής ποιότητας ,αν το έχετε πολύ καιρό και αν τα χείλια σας είναι ιδιαίτερα ευαίσθητα. Καλύτερα να επιλέξετε ένα κραγιόν ενυδατικό και λιπαρό ,χωρίς ουσίες που ιριδίζουν .Επίσης φροντίστε να ενυδατώνετε τα χείλη σας πριν από τον ύπνο με κάποιο balm και το πρωί πριν από τη χρήση του κραγιόν που θα περιέχει αντηλιακά φίλτρα


Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; 13875l.th
Χαρίστε στα χείλη σας λάμψη και πλούσια φροντίδα που καταπραΰνει και θρέφει όποτε το χρειάζεστε. Προστατεύει από τις συνθήκες της πόλης με Αλόη, Βιταμίνη Α και Ε. 4 g.
Τα χείλη μου ξηραίνονται τελευταία .Μπορεί να φταίει το κραγιόν μου; 10681l



Oriflame Beauty Power Shine

Κραγιόν για Λάμψη


Μεταξένια, απαλά κραγιόν σε 12 λαμπερές αποχρώσεις. Οι μικροσκοπικές πέρλες λάμψης χαρίζουν στα χείλη σας λάμψη 3D ενώ το έλαιο από σπόρο rosehip και η Βιταμίνη Ε τα ενυδατώνουν. ΔΠ 12. 1,6 g.

fasion

Αριθμός μηνυμάτων : 3
Reputation : 0
Points : 109
Registration date : 03/07/2008

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης